Zrychlete začátek svého podnikání

Chtěli byste začít podnikat a nechce se vám podstupovat zdlouhavé vyřizování na úřadech a všechny záležitosti, které jsou se založením každé nové firmy spjaty? Kupte si ready made společnost.

Ready made společnost

Koncept ready made firmy spočívá v principu, že společnost je již založena a veškeré právní záležitosti jsou vyřízeny.
Společnost je zapsána do obchodního rejstříku, má v plné výši splacen základní kapitál, nikdy nevykonávala žádnou obchodní činnost. Taková společnost nemá žádné dluhy ani závazky k věřitelům, oblast podnikatelské činnosti je velmi široká, stačí si vybrat dle činnosti, kterou se chcete zabývat.

Obrázek1
Forma převzetí společnosti je jednoduchá, provádí se převodem, tak aby doba strávená nad tímto procesem byla co nejkratší. Tím vám šetří čas, který pak můžete investovat do činnosti společnosti, a ne do jejího zdlouhavého zakládání.
Při převodu si můžete společnost dále upravit, podle toho, jak si své podnikání představujete, zřídíme vám povolení k živnosti pro další oblasti nebo sloučíme váš kapitál s již splaceným základním kapitálem společnosti.

Prodej ready made společnosti

Moderní způsob podnikání bez počáteční námahy a zdlouhavých procesů při vyřizování vám zajistí koupě ready made společnosti.
Každá společnost disponuje názvem, který si během či po převodu můžete změnit podle svých představ. Samozřejmě za předpokladu, že tímto novým (či velmi podobným) názvem již nedisponuje jiná společnost.
Má také své sídlo i s adresou, které si můžete buďto ponechat nebo jej změnit na své vlastní. V životě každé firmy je běžnou záležitostí, že se sídlo může měnit dle potřeb a požadovaného místa nutného k provozování činnosti.
Předmět podnikání má společnost již stanoven, ale je možné jej rozšířit dle vašich požadavků, podle toho, čím konkrétně se chce zabývat a kam má vaše firma směřovat.

Jednatelem společnosti se může stát každý občan ČR, který je plně svéprávný. V případě, že jste cizinec, jsou nutná další potvrzení ze země vašeho původu. Ihned po převodu se stanete majitelem společnosti a můžete začít rozhodovat, čím se bude vaše firma zabývat.
Převod probíhá u notáře, kde předložíte vaše doklady, firma je jednoduše převedena a převod notářsky ověřen.

Obrázek2

Výhody při startu podnikání

Můžete využít nejen sídlo společnosti jako své vlastní, které obsahuje plně vybavenou kancelář a také služby asistentky, kvalitní účetní vám pomohou s vedením účetnictví vaší nové firmy. Ve své nové kanceláři můžete jednat s klienty a domlouvat si schůzky, abyste svou společnost uvedli plně do chodu.
Do sídla společnosti je vám přeposílána firemní pošta a je uvedeno v obchodním rejstříku, takže jste pro svou novou klientelu snadno dostupní a vyhledatelní. Značnou výhodou v obchodním styku je pak reprezentativní vzhled kancelářských prostor.
Tak neváhejte, zbavte se okovů zdlouhavého vyřizování a naskočte do sedla své nové ready made společnosti na míru.