Teplá zimní bunda

Teplá bunda je základem, aby nám v zimním období nebyla zima. Opravdu záleží na tom, jaké jsou použité materiály a také na provedení samotné bundy.

Teplá zimní bunda

Vhodný výběr

Zimní období přichází každým rokem, a proto je na místě být připraven dostatečně dopředu. Musíme mít teplé oblečení, protože přeci se nechceme venku klepat zimou. Výběr je velmi důležitý, protože kromě vzhledu musíme pamatovat, aby nás oblečení zahřálo a vydrželo nám. Musíme pamatovat také na to, že můžeme mít sice kvalitní bundu, ovšem když pod ní budeme mít triko s krátkým rukávem, tak nám rozhodně moc teplo nebude.

kožená bunda

Poroto je prvním základním pravidlem vrstvení, přičemž když přijdeme dovnitř, tak si vysvlékneme třeba bundu a zůstane nám tričko s mikinou. Každé vrstvě bychom měli zvlášť věnovat pozornost, aby výsledek stál za to. Klidně si dejte více času na výběr a o daném výrobku si přečtěte všechny informace, abyste měli jistotu, že skutečně nakoupíte dobře, protože oblečení může být investice na několik let, protože pokud se v něm cítíme dobře, tak není důvod k tomu jej měnit.

Funkční bunda

Nejteplejším oblečením v zimě je bezesporu bunda, která dokáže zahřát i když jsme třeba na horách. Když už jsme u těch hor, tak tu často sněží, a proto je zapotřebí, aby byla nepromokavá, protože v promáčeném oblečení bychom za chvíli prochladli, což zejména v teplotách pod nulou je závažné. Bavíme se tu sice o tom, že nás bunda musí zahřát, ovšem na druhou stranu musí být prodyšná, aby když byl zajištěn dobrý odvod potu.

žena v přírodě

Záleží také na tom, jestli budeme chodit na procházky, nebo se hýbat, protože při pohybu je důležité, aby skutečně oblečení odvádělo pot a bylo prodyšné. Z těchto důvodů můžeme sáhnout po Craft bundě, protože tento výrobce se zabývá funkčním prádlem, které je určeno také pro sportovní aktivity, takže si i v mínusových teplotách můžete jít zaběhat a na druhý den nebudete nemocní. Jestliže si pod ni oblékneme vhodné vrstvy, tak si můžete být jistit tím, že Vás ani teploty pod nulou a husté sněžení nezastaví.