Moderní tlačítkový telefon

Moc lidí s obyčejným tlačítkovým telefon už se nevidí. Stále jsou ale lidé, kterým vyhovují více a dotykový telefon nepotřebují, nebo se jim špatně ovládá. Vždyť internet máme v počítači nebo notebooku, a když potřebujeme mobil jen na volání a posílání sms zpráv, dotykový telefon se všemi vymoženostmi mít nemusíme. A výrobci telefonů na to naštěstí nezapomínají. Tlačítkový telefon nemusíme pořizovat jen našim prarodičům, pro ně jsou určeny mobily pro seniory.

mobilní telefon Nokia
Proto Nokia v roce 2017 uvedla na trh novinku v podobě staré známé klasiky. Snad všichni si pamatují na starou Nokiu 3310. Měl ji snad každý a velmi oblíbená na ní byla hra had. Měla svůj specifický vzhled a modrou barvu. Podoba jí tak trošku zůstala, avšak funkce se samozdřejmě rozšířili. Výborně se hodí pro každého, kdo chce nový mobilní telefon ovšem s tlačítky a vystačí si se základními funkcemi. I když na internet se s ní také připojíte. Myslím, že nic lepšího vymyslet nemohli, protože já jsem přesně ten typ, komu něco takového na trhu chybělo. Svůj tlačítkový telefon bych totiž za dotykový nevyměnila ani náhodou.

Čím se může nová Nokia 3310 pochlubit

Vypadá podobně jako její starší předchůdkyně, i když má znatelně větší displej a už není ani zdaleka tak tlustá a těžká. Má i nová tlačítka, která se výborně a lehce ovládají.  Modrá barva jí zůstala, k dostání je ale i v jiných modelech, červené, šedé nebo žluté barvě. Mobil má všechny základní funkce, jaké by měl mít. Nechybí budík, stopky, kalendář, svítilna a samozdřejmě ani legendární hra Had.
Moderní tlačítkový telefon
Telefon má i fotoaparát, můžete poslouchat rádio nebo mít v telefonu vlastní hudbu. Mobilní telefon má paměť 16MB, ale pokud vám to nestačí, můžete si ji rozšířit pomocí microSD karty. USB kabel je součástí balení takže telefon snadno připojíte k počítači. Mobil má ale i technologii bluetooth. Výdrž baterie je velmi dobrá a telefon vydrží bez nabíjení, při běžném používání i týden. Mobilní telefon nabízí také možnost připojení se k internetu a je vyráběn v provedení určené k používání jedné simkarty nebo dvou. Telefon perfektně padne do ruky, je lehký a tenký. I trošku náročnější uživatel bude jistě s tímto přístrojem velmi spokojen.