Masáží prostaty ku zdraví a extra uspokojení!

Pokud manželka či přítelkyně dopřává svému muži pravidelný sex a k tomu i masáže prostaty dělá vlastně maximum pro jeho zdraví. Ptáte se jak? Jednoduše. Není nic krásnějšího, než se svým mužem prožít každý večer intimní chvíle. Muži to opravdu potřebují, a pokud jim toto budete dopřávat, budou Vás nosit na rukou jako princeznu. Pánové, kteří nemají partnerku nebo mají, ale jejich sexuální život klesl na bod „0“, ale i přesto nemusí zoufat. Existují také masážní salony, které masáže prostaty provádí.
kvalitní masáž zad

K čemu prospívá pravidelný sex a masáž prostaty?

ü Je prevencí proti zánětu prostaty, karcinomem prostaty a ve stáří ke zvětšování prostaty

ü Může prohloubit Váš partnerský vztah

ü Muž zažije zcela jiné příjemné pocity

ü Užijete si chvíli, ve které se budete cítit jako byste byli v sedmém nebi

Jak se provádí masáž prostaty?

Stimulace prostaty je pro muže stejné, jako pro ženy stimulace opěvovaného bodu „G“. Máte 2 možnosti jak stimulovat prostatu:

1. NEPŘÍMÁ MASÁŽ PROSTATY – Nepřímá masáž prostaty se provádí v oblasti mezi intimní partií muže a análním otvorem. Tuto oblast můžete různě masírovat a používat různý tlak, který bude muži příjemný.

2. PŘÍMÁ MASÁŽ PROSTATY – Tato masáž se provádí přímo přes anální otvor, kde je zapotřebí být velice jemní a masírovat prostatu jemnými, krouživými pohyby.

Oba způsoby masáže prostaty jsou pro muže velmi příjemné, velmi silné a vedou k velmi příjemnému vyvrcholení.

Je nutno podotknout, že k provádění masáže prostaty je vhodné navodit intimní atmosféru a k přímé masáži prostaty použít lubrikační gel.
intimní partie

Nenuťte muže do těchto masáží za každou cenu!

I když víme, jaké tyto masáže předstojné žlázy mohou mít účinky (pokud jsou prováděny pravidelně), ale každý muž by je měl podstupovat pouze dobrovolně. Ne každému muži se může zamlouvat, když se budou naše prsty naskýtat v okolí jeho konečníku nebo budou dokonce v něm. Proto buďte tolerantní k tomu, že se Váš muž bude vzpírat, když se mu do těchto praktik nebude chtít. Najděte si více informací, nechte rozhodnout svého partnera nenásilně a třeba si najde masáž své místo ve Vašem partnerském životě!Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.