Potřebná technika

Technické vynálezy tady vždycky byly, jsou a taky budou. Abych se vám přiznala, tak já osobně si nedokážu představit život, že bych doma neměla nějakou techniku nebo jiný technický vynález. Jenom si vemte, kolik techniky my lidé už v dnešní době máme doma třeba v kuchyni. Například já, kdy se porozhlédnu u mě v kuchyni, tak vidím například mikrovlnou troubu, sporák, ledničku anebo pračku. Ano, i pračku mám doma, a to v kuchyni. A mám totiž opravdu malý byt, kde se mi taky moc věcí nevejde. Takže opravdu musím vymýšlet všechno, kam opravdu všechny své věci dám. Ale znám taky lidi, kteří třeba měli například pračku v ložnici.

Technika v domácnosti je už i moderní.

Protože opravdu už neměli žádné místo, kam by pračku dali, tak ji museli nechat v ložnici. I když ta jejich ložnice byla tak malinká, že i ta pračka se tam sotva vešla. Jenomže když to tak vezmu, tak v ložnici přece nepotřebuje být nějaký velký prostor. V ložnici se jenom spí. Takže jsem si řekla, že když je dnešní technika tak vyspělá, že je to jenom dobře. Protože když už si člověk na nějakou techniku zvykne, tak opravdu velice špatně se na to potom odvyká. Já už bych si třeba nedokázala představit život, kdybychom neměli mikrovlnou troubu.

Mikrovlnka mi zjednodušuje život.

Já sice vařím každý den, ale nebaví mě ohřívat to na sporáku, protože ohřev jídla na sporáku trvá o hodně déle. Proto je velice jednoduché a taky velmi pohodlné, když si dám jídlo do plastové misky, co potom dám do mikrovlnky. A stačí opravdu jenom chvilka, ani to nemusím míchat a jinak se o to starat. A potom mám krásně ohřáté jídlo, které vytáhnu z mikrovlnné trouby. Mikrovlnná trouba je opravdu potřeba. Myslím si, že nejsem jediná, kdo tuto techniku využívá. Anebo vy doma mikrovlnou troubu nemáte? Je mnoho moderní techniky, co lidé mají doma a ani o tom třeba vůbec neví. A co máte doma vy, bez čeho byste se již neobešli a jste na tom tak trochu závislí?