Čistý bazén

Sice už bazénové počasí končí, ale taky nastává čas, jak se třeba například starat o bazén anebo další bazénové příslušenství. My máme doma bazény dva. My máme opravdu velkou zahradu a velkou rodinu. Takže je logické, že do jednoho bazénu by se všechny děti a taky dospělí určitě nevešli. A já vím, že si možná říkáte, že jsme si měli ihned pořídit jeden a opravdu velký bazén. To jsme taky měli v plánu, jenomže nám to nevyšlo. Stále jsme nevěděli, jestli budeme opravovat i druhou část zahrady nebo ne. A tak jsme koupili jeden malý bazén, který našim dětem stačil. Jenomže pak se do vedlejšího bytu nastěhovala má sestra s rodinou, takže bylo vymalováno. A opravila se druhá http://beskydskehudebnileto.cz/druha-trava část zahrady a pořídil se další malý bazén. Sice jsou už dva bazény, které využijeme. A opravdu všechny naše děti jsou nadšené. Aby taky nebyly! Je to docela zábava.

Každý chce čistý bazén.

A pokud tedy máte bazén, tak samozřejmě taky budete potřebovat nějakou filtraci. Líbí se mi samonosná šachta pro filtraci, protože nikde nevyčnívá a taky nikde opticky neruší. Nicméně samonosná šachta pro filtraci taky není tak strašně drahá, jak jsem si vždycky myslela. Měla jsem zato, že samonosná šachta pro filtraci stojí kolem třiceti tisíc korun.

Šachta musí být funkční.

Alespoň takhle mě vždycky strašil můj přítel. Jenomže jsem potom zjistila, že se dá pořídit i levně, za necelých deset tisíc korun. A byla jsem opravdu ráda. Sice taková samonosná šachta pro filtraci váží opravdu hodně kilo, ale pokud máte doma šikovné může, tak jistě takovou váhu unesou a poradí si s tím. Navíc se vám to bude hodit, protože budete mít alespoň bazén v čistotě. A co je na bazénu velmi důležité? Hlavně to, aby byl samozřejmě čistý. Nikdo se nechce koupat v žabinci nebo tam, kde plave bordel na povrchu vody. já s tím mám jednu ne moc dobrou zkušenost. Takže samonosnou šachtu pro filtraci jistě využiji po celý rok.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup