Kdo nám doma smontuje nábytek


Také rádi nakupujete? Lidé se dovedou bavit různými činnostmi http://www.mucl.cz/cinnost-odboru/ds-1240/p1%3D20102 a jednou z nich je i nakupování. Tentokrát nemáme na mysli nakupování potravin v přeplněném marketu, kde je doslova „hlava na hlavě“, kde lidé o sebe zakopávají, dohadují se, stojí ve frontě a těší se, až konečně odtud „vypadnou“. Zaměřujeme se na nákup nábytku.

Ten může probíhat několika způsoby, například pohodlně z domova, kdy si jej objednáte na internetu, anebo formou návštěvy kamenné prodejny, kde si nábytek prohlédnete, osaháte, vyzkoušíte, rozměříte a rozmyslíte si, jak asi u vás doma bude vypadat, a jak jej rozmístit v místnosti.

montáž nábytku

Nakupování nábytku bude s velkou pravděpodobností zábavnější, než pobíhání s nákupním vozíkem v oddělení potravin, a váš den pak zakončíte třeba dobrou večeří ještě někde v blízkosti prodejny nábytku, a v případě nákupu z domova si na večeři můžete odskočit do blízké restaurace.

Tím ale akce s nábytkem zdaleka nekončí, teprve nyní přichází ta obtížnější fáze. Pro někoho docela zábavná, pro jiného může znamenat doslova noční můru. Jakmile totiž přijde den, kdy vám nábytek dovezou domů, vyvalí se na vás hromada kartonových krabic plných desek, prkének, vrutů a dalších dílů, které musíte poskládat jako stavebnici.

smontovaný nábytek

Kdo na tuto fázi nákupu nábytku není připraven, může být zaskočen. Proto se vyplácí již předem domluvit smontování nábytku například profesionály. Každý si totiž netroufá na složitější nábytkové sestavy, jako jsou šatní skříně, dvojlůžka či psací stoly, i když, samozřejmě, asi nebudete povolávat odborníky kvůli dvěma malým nočním stolkům.

Montážemi nábytku v Praze, jak v rámci stěhování, tak i při nákupu nového nábytku, se zabývají i stěhovací firmy. Mají to v běžném popisu práce již řadu let, a navíc mají uzavřenu pojistnou smlouvu, což významně usnadňuje celý proces a pro vás to znamená určitou jistotu v případě nějaké škodové události.