Jízda s vozem z autopůjčovny v Praze na Šumavu

Pronájem vozidel v Praze je služba, využívaná tuzemskou i zahraniční klientelou k nejrůznějším účelům, jako jsou oslavy a párty, koncerty, podnikové akce, ale i dovolenkové pobyty či kratší výlety. Můžete je pojmout skutečně velkoryse a vzít své přátele do míst, která se vám zdají zajímavá, a která máte odzkoušená na základě vlastní zkušenosti. Výhodné je to zejména pro obyvatele hlavního města nebo jejich přátele, kteří do naší země přicestují leteckou dopravou, kdy je vůz možné přistavit přímo na ruzyňské letiště.

Javorské jezero na Šumavě v Bavorsku

Míst, kam se vydat je velmi mnoho, a Praha se v tomto směru nachází ve výhodné poloze, odkud se lze velmi rychle a pohodlně dopravit po dálničních tazích i na delší vzdálenosti. Jedním z příkladů je dálnice na Plzeň D5, která vám s vozem z autopůjčovny v Praze levně http://www.autopujcovna-urban.cz/ velmi usnadní trasu vašeho výletu na Šumavu, jestliže se rozhodnete trávit volný čas na Železnorudsku.

krásná Šumava

Železná Ruda je zejména zimní lyžařské letovisko, krajina se tu v zimních měsících mění na husté mraveniště plné lidí, kteří lyžují zejména na Špičáku, případně v areálu Nad nádražím – Belveder či na Samotách, ovšem rádi bychom vám tento krásný kout naší země doporučili navštívit i v létě. Kam se tu můžete vypravit a která místa jsou více, než zajímavá?

Pancíř – lanová dráha vás dopraví až na vrchol s rozhlednou a odtud se můžete vydat několika značenými trasami na turistický výšlap směrem na Hojsovu Stráž.

Špičák – v létě se tu samozřejmě nelyžuje, ale vyplatí se na vrchol Špičáku vystoupat pěšky, případně také lanovkou, a rozhlédnout se po krajině, opravdu ten výhled stojí za to.

Čertovo a Černé jezero – obě jezera jsou od sebe vzdálena jen několik kilometrů, k Čertovu jezeru, které je také hezčí na pohled, se vydejte po Naučné stezce Sklářská, od viaduktu, nedaleko vlakové zastávky Špičák. Za slunečného počasí je výstup k jezeru velmi působivý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup