Wix jako zprostředkovatel webových stránek

Pokud vám tedy nevadí rychlost tvorby, která je znatelně časově náročná, neboť veškeré úpravy je nutné vytvářet online. Celé prostředí nicméně působí intuitivně a za pár okamžiků ovládnete jednotlivé panely a budete znát celý kreativní proces. Zcela jednoznačnou výhodou je český překlad  všech menu a textů, nestanese vám, že nebudete vědět jak dále. A pokud ano, k dispozici jsou neustále průvodci a nápovědy.

Platba skrz monitor

Wix nabízí ve volné verzi mnoho skvělých funkcí, nicméně s mnoha dalšími se musíte rozloučit, pokud si nezaplatíte premiový účet, který se pohybuje v řádech tisíců za rok služby. Mezi hlavní nevýhody volné verze patří všudypřítomná reklama hned v hlavičce webových stránek, která je samozřejmě ihned a jasně viditelná. I samotná adresa vašeho webu není příjemná, vizte sami nazevwebu.wixsite.com/nazevwebu. Uznejte, že s touto adresou díru do světa rozhodně neuděláte.

Jestliže přemýšlíte nad zřízením webové prezentace, musíte si nejdříve koupit doménu. Poskytovatelů je na internetu celá řada a za pár kaček můžete získat skvělou adresu. Poté však musíte přejít u poskytovatele (wix) na prémiový účet a webovou adresu připojit. Po připojení budete vyzváni ke kompletaci dalších údajů a nastavení mimo jiné i SEO (Search Engine Optimization), které je důležité, aby byly vaše stránky viditelné ve vyhlédavačích. Mezi další neméně hodnotné služby jsou například e-mail marketing, správa zákazníků, chat nebo inbox simulující e-mailovou adresu. Dalších funkcionalit je nespočet i z důvodu možnosti přidat widgety, chcete-li aplikace. Vše v příjemném prostředí průvodců. Nemusíte se tedy bát nepřehledných hledání pomoci apod.
Tvorba web designu

Wix vřele doporučuji, neboť je vytvoření kvalitních a profesionálních webových stránek záležitostí opravdu jednoduchou. Bohužel časově náročnou z důvodu rychlosti poskytované služby.