Sport pro všechny

Jsem ráda, že jsem si našla přítele, který taky má rád sport, stejně jako já. Opravdu by mě hodně mrzelo, kdybych si našla přítele, který vůbec nemá rád sport a obecně se nerad hýbe. Já mám malé dítě, kterému je sedm let a když dítěti byl jeden rok, takže jsem si pořídila taky krásně sportovní kočárek, se kterým jsem potom jezdila po venku a taky jsem s ním samozřejmě běhala. Opravdu se mi nedivte, ale opravdu jsou takové ženy a maminky, které si vezmu své dítko do kočárku a potom jdou běhat. Mě tohle opravdu hodně bavilo, proto jsem taky potom byla nešťastná, když mi dítě vyrostlo a už se nevešlo do sportovního kočárku, se kterým jsem chodila běhat.

Ráda jezdím na kole.

A denně jsem takhle kolikrát uběhla taky i klidně až sedm kilometrů, což mě moc bavilo. A taky se potom ta těhotenská kila opravdu jednoduše shazovala, proto jsem se ani tak moc nemusela omezovat v jídle. Protože jsem zase veliký gurmán, takže potřebuji kvalitní sport k tomu, abych nenabírala nechtěná kila. A jsem totiž taková, že bych nesnesla, abych třeba měla pět kilo nadváhy. Na tohle jsem velice háklivá, takže jsem opravdu velice vděčná tomu, že mě baví sport. A pravdu si nedokáže představit, kdybych jenom seděla stále doma a cpala se jídlem a vůbec bych nesportovala.

Sport mám dlouho ráda.

Ani bych nechtěla vidět, jak bych vypadala. Navíc naše rodina je založená opravdu hodně sportovně, takže by bylo asi ostudné, kdybych já jediná se flákala doma. A nic nedělala. S přítelem chodíme hrát golf a tenis a musím uznat, že příteli tyto dva sporty opravdu hodně jdou, zatímco já jsem v tomhle opatrná, protože to moc neumím. A taky mnoho lidí může dozvědět, že sport je důležitý pro všechny věkové kategorie. A že i starší lidé mohou dělat nějaký sport, aby si stále udrželi svou fyzičku. Jsou totiž i opatrné a šetrné sporty pro všechny věkové kategorie, aby se sportu nemusel nikdo vyhýbat.