Perfektní svatba

Každá svatba je výjimečná něčím jiným, přesto je každá pro manžele nezapomenutelná. Ačkoliv by měl být svatební den zaměřený na novomanžele, je zapotřebí, aby byl svatební den nezapomenutelným zážitkem i pro hosty, kteří často utváří atmosféru celého dne.

Pozvání

Můžete vymyslet zajímavé svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/, které všechny pobaví a natěší je na svatbu. Svatební oznámení nemusí být v písemná formě. Zajímavé jsou video pozvánky, které jsou osobnější, udělají větší radost a více pobaví. Video pozvánky pak můžete rozeslat e-mailovou

Láska, která roste

Jestliže chcete, aby hosté na svatbu nezapomněli, připravte jim malé dárky v podobě drobných rostlin. Květináče můžete polepit jmény hostů nebo je ozdobit. Kdykoliv pak bude dotyčný rostlinu zalévat nebo přesazovat, vrátí se mu zpět vzpomínky na vaši krásnou svatbu. Vždy volte rostliny, které nepotřebují náročnou péči, aby dělaly radost i nezapáleným pěstitelům rostlin.

Tanec

Nacvičte s partnerem taneční vystoupení. Můžete se odvázat, být vtipní nebo se perfektně naučit tanec, kterým všem vyrazí dech. První tanec je často zásadní pro rozpoutání zábavy a tance. Někteří hosté jsou často nervózní a jít na parket se bojí. Jestliže však předvedete vtipný tanec, který všechny pobaví, nesmělost z hostů odpadne.

držící se pár

Ten, kdo všechno povede

Aby nebyla svatba chaotická, svěřte svoji svatbu moderátorovi. Jestliže zvolíte moderátora, který je vtipný a dokáže udržet pozornost hostů, zajisté se bude jednat o nezapomenutelnou svatbu. Moderátor bude hosty bavit a udrží zábavu po celý den.

svatební pár

Svatební hry

Ke správné svatbě patří krájení dortu, házení kyticí, únos nevěsty či vzájemné krmení novomanželů. Kromě těchto oblíbených tradic a her můžete využít i ty méně obvyklé jako je svlékání podvazku, jeho následná dražba, tombola, svatební kvíz nebo tanec s balónky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup