Erekce není věda. Nebo ano?

Je zvláštní a obdivuhodné, jak naše lidské tělo funguje. Je to vlastně krásné, protože je to tak složitý komplex a my si absolutně nedokážeme představit, co se kromě toho, co se učíme ve škole v našich tělech děje a jak je to vlastně důležité vědět, protože jedině tak dokážeme pochopit naše těla. Je hlavně důležité vědět, že tělo za žádnou cenu není žádný robot a podobně a jednou musí skončit jako cokoliv, i stroje se rozbijí, tak i tělo musí jednou skončit, nemůže fungovat navždy, to je jasné. Aby to nebylo tak jasné, tak se o tom učíme ve škole naprosto všichni, a to alespoň na základní škole, abychom věděli, že nic není dokonalé, a vlastně ani naše tělo.

erekce

Biologie jako taková je velmi důležitá a měli bychom mít alespoň potuchy o tom, jak naše tělo vlastně funguje. Někteří to ale neví ani přesto, že jsme se to všichni učili ve škole, a to je smutné, když škola nesplní to, co měla splnit, a to všeobecný přehled lidí, a to i v biologii. Někteří to však moc dobře ví, a tak neberou nic jako samozřejmost a váží si toho, jak jejich tělo pracuje a funguje a moc dobře ví, jak se o něj také starat, aby jim co nejdéle vydrželo, protože to samozřejmě také není žádná samozřejmost. Tělo opravdu nemusí dělat to, co dělá a už vůbec ne, pokud se o tělo nestaráte tak, jak byste asi měli.

erekce

Tyto dvě skupiny lidí – lidé, kteří si těla váží a lidé, kteří to berou jako samozřejmost – se střetávají většinou ve vztahu, kdy jde například o erekci. Žena si myslí, že když se muži nepostaví, je hned problém, a nebo není vzrušený a muž se jí snaží vysvětlit, že to není jen tak a nemusí se postavit. Hned to navíc nemusí znamenat, že muž není vzrušený, ale může být například velmi unavený a prostě to nefunguje tak, jak by si žena přála. To se stává. Dá se to samozřejmě léčit. Jak zvýšit erekci? Jsou na to různé prášky, které ji podporují, je třeba na internetu hledat, mnohdy ale mohou pomoci obyčejné bylinky.