Co potřebujete v kuchyni?


Nová a moderní kuchyňská linka nemusí stát stovky tisíc korun. Můžete mít krásnou moderní linku za podstatně méně peněz. Cenu linky určuje nejen výrobce, ale především její velikost, použité materiály a také vychytávky, které jsou k dispozici pro maximální komfort při vaření. Čím více moderních pomocníků budete chtít, tím bude cena kuchyně vyšší, to je logické. Ale pokud vám postačí obyčejná linka v moderním designu, nebude to žádná závratná suma.

moderní linka

Navrhujeme a vyrábíme kuchyně na míru v Praze, tudíž pokud hledáte někoho kdo vám vyrobí linku podle vašich představ, jste u nás správně. Nabízíme vám nejen kvalitní materiály, ale také profesionální přístup a velký výběr komponentů. Vybrat kuchyni si u nás může nejen ten kdo nemá příliš vysoké požadavky, ale nabídneme skvělé řešení na míru i zákazníkům, kteří chtějí jen to nejlepší.

Kuchyně na míru je ideální
Máte velký dům, kam se vejde velkoryse řešená linka s ostrůvkem? Můžete mít spíš i sklep a chystáte se vybudovat vše co vám usnadní uskladnění potravin i přípravu jídel? Nebo máte malý byt, do kterého potřebujete nacpat co nejvíc věcí a tedy i nádobí? V obou případech je ideální linka na míru. Je jednodušší si pomocí plánovače navrhnout linku, kterou si necháte vyrobit přesně na centimetr přesně. Díky výrobě na míru je možné využít každý prostor na maximum, takže oceníte možnost mít linku v celém prostoru podle toho kde ji potřebujete.

světlá linka

Zvládneme moderní design i klasiku
Ať už se vám líbí to nejmodernější a nebo dáváte přednost třeba provence stylu, u nás najdete oboje. Vyrobíme jakoukoliv linku podle vašeho přání. Stačí si zavolat a nechat si připravit návrh který společně projdeme v plánovači. Vyberete si nejen tvar linky, ale i všechno ostatní. Linka bude vypadat přesně tak jak jste si ji navrhli, a nikde jinde ji nekoupíte.

Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.