Bydlení v souladu s přírodou

Hledáte jedinečné místo kde byste mohli být ve spojení s přírodou? Vlastníte pozemek na okraji lesa nebo v blízkosti krásného rybníka, kde je v létě kouzelně? Chtěli byste tu trávit svůj volný čas, ale nemáte možnost nocování? Stanování je fajn příležitost, ale nesplňuje všechny vaše nároky na pohodlí a sociální zařízení. Nechtěli byste mít kus domova přímo na vašem vysněném místě? Máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si krásný mobilní dům. Může sloužit jako rekreační ubytování, které vám zajistí pohodlí a hygienické návyky, na které jste zvyklí. Některé mobilní domy jsou určeny pro celoroční užívání a jiné jsou jen sezónní. Na trvalé bydlení nejsou vhodné. Nejsou dostatečně izolované a zateplené. Nemají dvojitě řešená okna. Prodej mobilních domů https://www.top-mobilnidomy.cz/ je možný na třech našich prodejnách, kde můžete vidět již vyrobené domy. Na pobočkách máme domy uskladněny. Vybírat můžete z domů použitých skladem nebo z domů nových.

mobilní auto

  • použité domy mají výhodu v tom, že je můžete vidět na vlastní oči. Jsou uskladněny na jedné z našich poboček a je možné zajistit prohlídku. Jsou zcela funkční.

  • U nových mobilních domů máte jistotu, že jste prvním vlastníkem.

Mobilní domy představují možnost bydlet ve vlastním za rozumnou cenu, aniž byste se museli zadlužit hypotékou na několik let. Výhodou u mobilních domů je ten že nemusí být pevně spojeny se zemí jako u klasického postaveného domu. Jsou to samostatné buňky, kterou si můžete kdykoliv odvést někam jinam. Když vám již nebude vyhovovat a rozhodnete se na pozemku například stavět můžete bez problému dům převést jinam nebo ho prodat. Mobilní domu jsou stejně kvalitním bydlením jako v domech standardních. Mohou být připojeny na sítě až už se jedná o elektrickou, vodovodní, plynovou nebo kanalizační.

el.připojení

U mobilních domů ušetříte ve více aspektech například nemusíte mít základovou desku na kterou by měl dům přijít. Mobilní dřevostavby vám budou vyhovovat.