Party bez otravného mytí nádobí

Koná se u vás oslava, která s sebou přirozeně přináší i konzumaci jídla, pití a dalších pochutin? Už se dopředu děsíte toho, že budete muset po skončení party mýt hory nádobí nebo je přinejmenším naskládat do myčky, která není bezedná a bez jednoho mycího cyklu se to tak neobejde? Jak by se vám zamlouvalo, kdybyste se bez tohohle všeho obešli? Skvělou zprávou je to, že vaše porcelánové talíře nemusíte nahrazovat plastovými a zbytečně tak zatěžovat naši planetu. Pro různé party a další podobné akce přichází totiž na řadu revoluce v podobě jedlého nádobí. Vy však jako hostitelé můžete být dokonale připraveni.

102_rrrzgfg

Rychlý a efektivní úklid po grilování
Není nad to, když můžete po grilování všechno rychle sklidit. A že toho je opravdu hodně. Nejde jen o grilovací náčiní a různé mísy s marinádami. Jsou to především jedlé talíře, příbory a jedlé kelímky. A logicky čím více se dané akce zúčastní lidí, tím více špinavého nádobí po akci je. S tím může být od příště konec. Revoluci v úklidu po grilování a jiných akcích vám přináší jedlé nádobí. Jednoduše ho po použití můžete sníst. Pochutnáte si tak nejen na jídle, ale i na nádobím samotném.

135-1_ggj

Nulová zátěž pro naši planetu
Díky použití jedlého nádobí zajistíte nulové zatížení naší planetě oproti jednorázovým plastovým táckům, talířkům, příborům a kelímkům. Když nebudete zrovna při chuti, můžete bez obav nechat jedlé nádobí rozložit. K plnému rozkladu dojde již totiž během několika málo týdnů. Naše planeta vám za to poděkuje.
Praktická balení po vícero kusech
Pro vaše oslavy můžete využít praktická balení jedlého nádobí, která obsahují více kusů. Díky tomu se tak u vás snadno může občerstvit více hostů a vy tak můžete mít toto praktické řešení vždy po ruce. Vsaďte na kvalitní a inovativní jedlé nádobí, které se zároveň i stane zpestřením každé hostiny.