Co takhle opět vklouznout do plavek jako štíhlá modelka?

Jak to zařídit, abyste do léta byla zase fit a v kondici? Mučením a denním cvičením? Náročnou a nepředstavitelnou dietou, při které budete mít neskutečný hlad a budete tak trpět každou minutou, jenom proto, abyste za týden zhubla kilo a hned další týden to samé kilo zase zpátky přibrala, kvůli jo-jo efektu?

Tohle všechno není třeba!

V dnešní době už existují i jiné způsoby, které můžete vyzkoušet, aniž byste sebe a své tělo musela takovýmito drastickými způsoby trápit. Některé z nich se nazývají velice zajímavě a my si o nich nyní povíme.

Nová metoda

Je dobré, že se neustále vymýšlí něco nového a že se zkoumá lidské tělo. Jeho spalování a příjem potravin. Vliv na organismus a tak podobně.
Tato metoda, kterou vám nyní popíšeme, se nazývá ketonová dieta. Také je známá pod názvy jako proteinová nebo bílkovinná či keto dieta.

V ní se však můžeme obrátit na lékařskou odezvu, protože to má, co dočinění s celým lidským organismem. Ten tak trochu ošálíte, protože si speciálně upravíte jídelníček, který bude složený pouze z jídel, které jsou prvotřídně připravované ve Francii z mimořádně dobrých surovin (zkrátka musejí obsahovat to, co jiné ne, takže musejí být speciálně připravené, aby měly všechny potřebné proteiny, vitamíny a minerály) tím ošálíte své tělo a navodí se u vás proces zvaný ketóza. Při tomto procesu však tělo nezačne hned všechno odbourávat, ale svalovou tkáň ponechá. Začne odbourávat pouze tukovou tkáň, která je nežádoucí, takže se zpětně nemusíte bát nějakého jo-jo efektu. Navíc při této metodě opravdu nebudete mít žádný hlad a spíše se projeví u vás opačné projevy, tedy třeba až mírně euforická nálada.

Hurá do plavek už na vás léto čeká!!! Snad to ještě do této doby stihnete, ale myslete na to, že čím dřív začnete, tím dříve skončíte a možná se vám to i zalíbí.