Co s kufrem?

Co je staré, nemusí být nezbytně k neupotřebení a vhodné akorát tak na vyhození. A to i v případě, že se nejedná o žádné starožitnosti, vzácné obrazy starých mistrů a podobné věci s časem naopak na hodnotě získávající. Hodit se může i kdeco z toho, co máme nejednou i za docela obyčejnou veteš.
dřevěný kufr
Vezměte si třeba takový kufr po prarodičích či dokonce ještě starší. Nejeden z našinců by si řekl, že je to bezcenná věc. Že se přece s něčím takovým nemůže jet na zájezd a doma to jenom zabírá místo.
Jenže je tomu skutečně tak?
Jak napovídá , rozhodně nikoliv. I něco takového může ještě docela dobře posloužit. Stačí trocha kreativity a i takováto věc může dál sloužit k něčemu užitečnému.
Člověk si může z takového starého kufru vytvořit například i křeslo. Nebo pohovku. Nebo odkládací stolek. Může se z něj stát třeba i pelíšek pro kočku či psa; a že je to pro kočku, neznamená, že je to pro kočku, a pokud je to pro psa, nemusí to být pod psa.
kožený kufr
Pak z takového starého kufru může být stylový úložný a skladovací prostor, případně zasouvací šuplík pod postel v ložnici.
Pokud pak byli naši předci zcestovalí a zanechali po sobě takových kufrů ještě více, můžou být i tyto dohromady učiněné terno. Protože proč si z takových nevytvořit třeba poličky na stěnu v interiéru, že?
Ze starého kufru můžeme mít praktickou skříňku na drogérii stejně jako neortodoxní šperkovnici, může z něj být noční či toaletní stolek. Můžeme ho použít jako netypický velký květináč nebo třeba dekoraci do interiéru. Může z něj být…
Je takových způsobů, jak starý kufr ještě smysluplně zužitkovat! Stačí trocha fantazie a jistě i vy na něco přijdete.
kufr se zámky
A tak byste neměli automaticky staré kufry vyhazovat. Nebo je používat nanejvýš tak k tomu, abyste do nich zabalili věci své dosavadní drahé polovičce a nechali je stát za dveřmi s úmyslem se jich zbavit, případně do těchto zapakovali svoji drahou polovičku rovnou zamordovanou a rozčtvrcenou. Protože byste mohli litovat. Když už ne zavrženého partnera, tak aspoň toho retro kufru. A to i tehdy, když tento kufr nefunguje jako třeba v Arabele, kde se v něm dalo alespoň létat.
Protože i když se už takový kufr k cestování moc nehodí, co vy víte, co všechno se s ním dá ještě podniknout…