Co můžete očekávat od dětského sedacího vaku

Prostor pro hraní i odpočinek – sedací vak pro děti se stává členem rodiny, není to pouhý kus nábytku, všimnete si toho zvláště tehdy, budete-li děti pozorovat při hře. Budou po něm jezdit s autíčkem, stavět na něm kostky ze stavebnice, posadí do něj plyšového medvídka či panenku, zkrátka jej využijí jako další prostor pro svou tvořivou zábavu. Proto by měl být materiál především dobře omyvatelný (nejlépe s možností jej vyprat v pračce). Pokud se dají vyměnit výplňové kuličky EPS, je to značná výhoda, neboť se tím prodlužuje životnost výrobku.

dětský sedací vak

Barvu – kromě nesmírného pohodlí je důležitá také barva potahu, děti na ni reagují spontánně a podle jejich povahy lze vybrat vhodnou barvu, která je buď zklidní, nebo naopak povzbudí. Teplé barvy povzbuzují, tedy žlutá, oranžová a červená, chladné naopak uklidňují, což je modrá, fialová a zelená.

Pevnost a životnost – zvláště pro děti bychom měli dbát na volbu materiálu, který vydrží i hrubší zacházení. Proto můžeme vřele doporučit nylonový potah, nylon odolává i zvířecím drápkům a občasným dětským nápadům zkoušet, co vydrží např. při hopsání. Potah by měl být také sešitý nejlépe trojitým švem.

plyšáci na sedačce

Posezení s rodiči – zvláště malé děti se rády přitulí k mamince, k tatínkovi, k babičce i k jiným členům rodiny (třeba i k pejskovi) a to je možné všude tam, kde jsou k tomu vhodné podmínky. Je-li dětský sedací vak beanbag.cz koncipován jako větší prostor pro dvě osoby, není to žádný problém. Velikost vaku také obvykle rozhoduje o tom, zda si doma dopřát skutečnou pohodu, nebo půjde jen o módní výstřelek. Ačkoli to možná zní jako reklamní slogan, zde má skutečně svůj obrovský význam rozměr, resp. plocha a nosnost vaku. Pořizujete-li vaky hlavně dětem, uvažujte také nad tím, že se vaše ratolesti budou chtít na povrch potahu posadit s vámi nebo se svými kamarády.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup