Vyzkoušejte neuvěřitelné kouzlo – Resveratrol

Už jste někdy slyšeli o takovém menším kouzlu, zvané Resveratrol? Produkují jej některé rostliny, jako je například červené víno, které tímto bojují proti škůdcům a plísním. Napadá je, aby plody mohly stihnout dozrát. Dlouholeté výzkumy ale prokázaly, že přímo ovlivňuje činnost genů, které produkují sirtuin, kterému se také přezdívá gen dlouhověkosti. Je velmi zajímavé, že tato látka stejně funguje i u savců. Pokud je dávka opravdu vysoká, prodlouží se jejich život až o 50%. Byly ale mnohem zdravější i při vysoké kalorické stravě.
červené víno u krbu

Tato látka může fungovat i u člověka. Takovou zajímavostí je, že například ve Francii trpí srdečním onemocněním až 3x méně lidí, než jinde na světě. Přitom právě lidé ve Francii konzumují nejvíce živočišných tuků. Na vině bude asi vysoká konzumace vinných hroznů. Pokud chcete opravdu začít mládnout i vy, museli byste za den vypít přibližně 10 litrů vína, což je opravdu dost.

Možná vás překvapí, že resveratrol je nabízen i ve formě pilulek a to řadou farmaceutických firem. Všechny nabízené produkty se liší nejen obsahem, ale také kvalitou či získávání. Cenová hladina se díky tomu velmi různí. Záleží to ale samozřejmě jen na vás, jestli budete nadále trávit čas konzumací nevhodné stravy nebo vyzkoušíme i něco jiného, co bude vašemu tělu prospěšné.
láhev a sklenice vína

Měli byste se sami podívat, jaké velké výhody to může mít. Tou největší je asi pozitivní vliv na lidský organismus. Velmi pozitivní účinky jsou také v případě, že máte cukrovku. Látka totiž způsobuje větší citlivost inzulinu v lidském těle a snižuje tak hladinu glukózy v krvi. Stále se také zkoumají účinky na rakovinotvorné buňky, kdy zvyšuje pozitivní působení léčby.

Jak sami můžete vidět, může pomoci i vám k lepšímu životu. Pokud jej navíc budete užívat, uvidíte, že se již za krátkou dobu budete cítit velmi dobře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup