Vybrat dětskou postel nemusí být věda

Co dělá dětský pokoj útulným a někdy až pohádkovým místem? Jsou to bezesporu dekorace, barvy zdí a tisíce hraček, které dávají na známost, že v něm bydlí malé nebo starší dítě. Aby však pokojíček sloužil k potřebám, ke kterým je určený, je nutné ho vybavit i nábytkem různého druhu.

A jako první byste měli začít lůžkem, na kterém se vašemu dítěti bude spát komfortně a usínat přímo pohádkově.

dětský poko

Postel a požadavky na její koupi

Rodiče mají zpravidla stejné nároky na to, co všechno by měl splňovat nábytek, na kterém jejich dítě bude denně usínat.

  1. Jako první hlavní bod se zaměřují na její velikost. Dětská postel 90 x 200 https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-90×200 poslouží dětem různé věkové kategorie. Je nejen nesmírně dlouhá, ale i dostatečně široká a díky několika drobným detailům i ideální pro ty nejmenší z nich.

  2. Druhé, na co se zaměřit – je samozřejmě odolnost dřeva. Pokud už nalezete velikost, která by vám vyhovovala, je dobré zjistit, jak pevné a stabilní je dřevo a zda snese i těžší zátěž. Masivní postele z naší nabídky jsou více než uspokojivé nejen pro rodiče, ale i pro ratolesti, protože jim vydrží sloužit řadu dlouhých let, a to bez náznaku zničení. dítě v posteli

  3. O nic méně důležité je najít i vkusný design postele, aby byl nejen dekorativní podívanou v pokojíčku vašeho dítěte, ale taktéž i správnou volbou do budoucna. Rozhlédnout se u nás můžete po neutrálních odstínech, jakými jsou bílá nebo šedá, ale třeba i po přírodním provedení borovice a jiných tmavých odstínech. Jestli jste ale přesvědčeni, že barvy dodají pokojíčku život, k dispozici u nás nalezete růžovou, zelenou nebo modrou.

  4. Pro klidný, pohodlný a bezpečný spánek je taktéž zásadní vybrat postel, která disponuje ochrannou zábranou, která se hodí zejména pro děti od 2 let, které už opustily pohodlí dětské postýlky. A praktickou stránku naopak vyplní výsuvné šuplíky, které se budou nacházet pod postelí a plnit tak funkci úložného místa, kterého je vždy poněkud nedostatek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup