Užitečné aplikace pro Android

Na Google play, což je knihovna plná aplikací počínaje sociálními sítěmi, přes hry, až různé opravdu zbytečné spíše vtipy od vývojářů, můžete najít spoustu užitečných aplikací. Ale mezi tou hromadou, která se téměř nedá spočítat, je těžké hledat tu správnou. Ty, které se vám budou jistě hodit kdekoliv a kdykoliv, se dozvíte zde.
 android tv
Ty, které není třeba zmiňovat
Ale i tak zde budou, pro případ, že byste zapomněli. Messenger je skvělá aplikace na komunikaci s lidmi, pokud něco potřebujete. Data má téměř každý, tudíž je seženete kolikrát spíše zde, než přes SMS. Dále internetové bankovnictví. Nespotřebuje vám mnoho dat a během pár vteřin se dozvíte svůj zůstatek na účtě. A nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit.
 
IDOS
Aplikace, díky které si rychle a snadno vyhledáte kterýkoliv spoj. Seženete zde spoje vlaků i autobusů, v některých městech i tramvají. Nemusíte tak zdlouhavě zapínat prohlížeč, najíždět na stránku, která se bude načítat mnohem déle a nestane se vám, že omylem kliknete tam, kam byste nechtěli.
 
Spotify
Streamování hudby vám nespotřebuje tolik dat, jako kdybyste si vše pouštěli na YouTube. Navíc si můžete platit skupinové prémium, které vás v 6 lidech vyjde na přibližně 40 korun měsíčně. Můžete s omezením streamovat i zdarma. Výhodou Spotify je opravdu široký výběr písní a žánrů. A jelikož jde o nejrozšířenější aplikaci poskytující audio, objevují se zde i ty nejnovější písně.
 digital tablet
Fotky Google
Aplikace pro ukládání fotografií, abyste nezatěžovali úložiště svého telefonu. Díky propojení s Androidem získáte možnost rovnou čerstvě vyfocené snímky ukládat do aplikace. Získáte tedy prostor pro jiné věci v telefonu, navíc vám aplikace nezabírá tolik místa díky tomu, že je online. Ale i Google samotný je skvělé vše v jednom. Můžete si nastavit kalendář, upozornění na různé novinky nebo využít Google Asistenta na obsluhu telefonu.
 
DIC-o překladač
Rychle si přeložit slovo, bez využití dat a zdlouhavého načítání, vám umožní tato aplikace. Můžete si vybrat, jestli chcete stáhnout překlad z českého jazyka do angličtiny, němčiny, francouzštiny, ale i dalších jazyků. Nebo těchto aplikací můžete stáhnout víc, nezabírají téměř žádné místo. A slovní zásoba je opravdu bohatá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup