GPZ neboli geopatogenní zóny

O GPZ se v poslední době píše stále častěji, a to i přesto, že přes vědecké výzkumy je stále někteří považují za něco ezoterického, neuvěřitelného, či tajemného. GPZ je vlastně porucha elektromagnetického vlnění, které je příčné a které můžeme měřit. V případě, že je v zemi anomálie, elektromagnetické pole mění svou strukturu, což pak působí na zdraví člověka, či zvířete.
bolest hlavy
Někdy se GPZ taky říká dračí žíla, přesněji je to místo, kde se dračí žíla přibližuje k zemskému povrchu, či z něj vyzařuje. První zmínky jsou staré již 4 tisíce let a pochází z Číny. Lidem i zvířatům, kteří dlouhodobě pobývají v GPZ hrozí různé zdravotní i duševní problémy. Mezi průkopníky moderní doby patřil Georges Lahkovsky, který vše zkoumal, prováděl různé experimenty, a to z důvodu, aby přišel na vhodnou léčbu.
Moderní věda, protože neumí GPZ objektivně změřit, tyto zóny neuznává. Z toho důvodu někteří lidé v existenci něčeho podobného nevěří.
GPZ lze rozdělit podle toho, jak vznikají:
–          Podzemní vody (výsledek jejího proudění)
–          Geologické anomálie (např. po zemětřesení, půdní poklesy, zvrásnění apod)
–          Hartmannovy a Curryho pásy (kosmického původu)
–          Tektonické poruchy (zlomy v zemské kůře)
–          Elektrosmog (moderní zóna, vznikající používáním moderních elektrospotřebičů, která kolem sebe vytváří elektromagnetická pole – neodporučuje se mít v ložnici televizi, či rádio a už vůbec spát mobilním telefonem u hlavy)
podzemní voda
Laickým způsobem, jak zjistit, zda máte v bytě, či v práci GPZ, je pustit do prázdné místnosti psa. Kam si pes lehl, tam je nejpříhodnější místo, třeba na spaní. Naopak o kočkách se tvrdí, že GPZ mají rádi, takže kam se usadí, tam by si člověk měl dát pozor. Stejně tak si na špatných energiích staví svá hnízda vosy, či tam vyroste mraveniště. Tvar zóny není ničím omezen, nezastaví ji žádná překážka.
Známým způsobem zjištění GPZ je proutkaření, neboli použití virgule. Ti si virguli vezmou do ruky a chodí po místnosti. Kde je pole narušené, dochází ke stažení svalstva na rukou i nohou proutkaře a tím k nadzvednutí virgule.  Existují pak různé předměty, kterými můžete vliv GPZ zmírnit (odstranit se úplně nedá).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup