Cestování bez rizika

Ne všichni lidé si ale svou cestu do zahraničí pojistí a to je velká škoda, protože nikdo neví, co vše se může přihodit. A přitom cestovní pojištění není tak drahé. V těchto případech, i když je to krátká cesta, vyplatí se pojistit.
cestovní pojištění

Možná už máte cestovní pojištění uzavřené s bankou, u které máte vedený účet. Pokud si znovu smlouvu s doplňkovým cestovním pojištěním přečtete, pravděpodobně zjistíte, že byste potřebovali pojištění rozšířit o nějaká kritéria, tak si svou pojistku rozšiřte.
záchranáři na horách
Co vše můžete mít v cestovním pojištění:
·         náklady na zdravotní péči z důvodu nemoci nebo úrazu (hospitalizace v nemocnici (každá pojistka)
·         léčebné výlohy(léky, zdravotní pomůcky, doprava i transport do ČR (každá pojistka)
·         možnost připojistit si navíc sporty, které v základním cestovním pojištění nejsou zahrnuty
·         pojištění zodpovědnosti (když vy někomu způsobíte újmu na zdraví nebo majetku)
·         ztrátu zavazadel
·         právní ochranu
·         pojistit se dají i stornovací poplatky, když musíte dovolenou nečekaně přerušit
·         výlohy u veterináře
Každá pojišťovna má samozřejmě svá specifika a určité limity. To je potřeba si vždy ověřit. Je to jenom vaše volba.  Je lépe si celé cestovní pojištění uzavřít jen u jedné pojišťovny, protože pokud se vám něco stane, plnění za konkrétní událost získáte POUZE jenom od jedné pojišťovny.
cestování po světě
Pro mnoho lidí je rozhodující cena a co vše konkrétní pojišťovna nabízí.  Výška cestovního pojištění se samozřejmě odvíjí od toho, jakou pojišťovnu si vyberete, co navíc budete chtít připojistit, kolik osob bude cestovat, délka cesty a za jakým účelem (např. za turistikou). Ceny např. pro 3 dospělé a dítě 15 let staré vás může na týden stát od 1150,- Kč do 2800,-Kč. Navíc některé pojišťovny nabízejí výrazné slevy.
I když vycestujete do zahraničí bez cestovního pojištění, tak ke krytí lékařského ošetření a nezbytných nákladů někdy stačí mít pouze Evropský průkaz zdravotního pojištění. Ale toto pojištění se týká pouze státních zdravotních zařízení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup